У січні ціна газу знижена до граничної і становить 6,99 грн за кубометр

У січні ціна газу знижена до граничної і становить 6,99 грн за кубометр
  • Майже тридцять газопостачальних компаній знизили січневу ціну, встановивши її на рівні граничної – 6,99 грн за кубометр.

На доручення Офісу Президента з метою зниження соціальної напруги серед населення ціну було переглянуто та знижено до рівня граничної ціни, яка мала б вступити у дію від першого лютого 2021 року.

Правові основи функціонування ринку природного газу в Україні визначені Законом України “Про ринок природного газу” від 9 квітня 2015 №329 – VIII.

Частиною 2 ст.12 Закону України “Про ринок природного газу” встановлено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, вільно встановлюються між постачальником і споживачем, окрім випадків, передбачених справжнім Законом.

На підставі вищенаведеного, роздрібна ціна природного газу для потреб населення в січні 2021 року складає 6,99 грн / м куб (з ПДВ)

За порядком, який встановили на ринку, постачальники газу мають оприлюднювати свою ціну за п'ять днів до початку наступного місяця. Так от, 26 грудня «Вінницягаз збут» встановив, що січнева вартість газу — 9,89 гривень за кубометр на місяць. А в перших числах лютого січневі розцінки вирішили змінити — до 6,99 грн за куб.

Аналогічна ціна буде і в лютому 2021 року. Такі тарифи для побутових споживачів вказані на сайті «Вінницягаз збуту».
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (2)
  • Сергей Башин

    а лишние кубометры подописывали
    снизили и кубометры лишние насчитали
  • Михайло Дусанюк

    Да знизили, а за доставку газа підняли в 2 рази, і становить 2.016грн. подякуємо  НКРЕКП, яке призначив  народний "Гарант".
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up