У вас «безпечна сім’я»? Поліція перевірить

У вас «безпечна сім’я»? Поліція перевірить

В рамках проекту “Безпечна сiм’я» поліцейські перевiряють, в яких умовах виховуються дiти в сiм’ях, що опинилися у cкладних життєвих обставинах.

Це багатодiтнi сiм’ї, родини, де є батьки з iнвалiднiстю, та iншi ситуацiї, що потребують контролю та соцiального супроводу.

Проект «Безпечна сiм’я» започаткований Головним управлiнням Нацiональної полiцiї у Вiнницькiй областi в кiнцi лютого для попередження фактiв уходу дiтей, домашнього насильства над неповнолiтнiми, вчинення вiдносно дiтей iнших правопорушень та порушень їх прав.

В рамках проекту полiцейськi проводять зустрiчi з представниками органiв мiсцевого самоврядування для отримання iнформацiї щодо кризових сiмей, де виховуються дiти. В подальшому в кожну таку родину завiтає полiцейський.

Результати монiторингу надаватимуться усiм зацiкавленим службам для допомоги таким сiм’ям та постiйного контролю для захисту прав та iнтересiв дiтей.

По темі:

Пожежа в Козятині — зачинені діти рятувались як могли
 

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Козятині працівник СТО вкрав автомобіль клієнта У Козятині працівник СТО вкрав автомобіль клієнта
145-річчя Козятина та Івана Купала. Як святкуватимуть у Журбинцях? 145-річчя Козятина та Івана Купала. Як святкуватимуть у Журбинцях? На Козятинщині під завалами знайшли тіло жінки На Козятинщині під завалами знайшли тіло жінки У «Водокачці» виявили кишкові палички. Де ще в Козятині заборонено купатися? У «Водокачці» виявили кишкові палички. Де ще в Козятині заборонено купатися? У Козятині змагались з пляжного волейболу У Козятині змагались з пляжного волейболу
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up