У Вернигородку задихнулось тонни товстолобу. Хто винен?

У Вернигородку задихнулось тонни товстолобу. Хто винен?
Цією рибою можна було нагодувати всіх жителів Вернигородка. Тепер це в кращому випадку добриво. В гіршому — забруднення екології нашого краю

«Українець скаже, як зав’яже» — звучить народна мудрість. В українців є багато влучних приказок. Про господаря, який погано гостей пригощає кажуть: «Вміли готувати та не вміли подавати». До нашої історії, яку ми хочемо розповісти ця приказка не підходить .Тут більше підходить: «Скупий платить двічі чи сам не гам і комусь не дам». Саме так сталось з рибою на ставку «Шуба», що в Вернигородку

Весною цього року місцеві рибалки звернулися до голови села, що на ставку “Шуба” коїться щось неладне. Орендарі забороняли рибалкам-любителям ловити в ставку рибу в випадках передбачених законом (одна вудка і один гачок). Крім того, всі доступні місця де можна було закинути вудку, орендарі стали загороджувати гіллям.

З цього приводу рибалки зустрілися з сільським головою Володимиром Гупяком. Зустріч любителів рибної ловли з головою села проходила за закритими дверима, тому нам відома тільки позиція рибалок. Як стверджували вони, договір оренди на ту пору був оформлений не належним чином. Гілля в ставку не думав ніхто прибирати, а самих рибалок-любителів ловити рибу у ставку не пускали. При такому розкладі дожили до осені. А коли з дерев опало листя «Шубу» приспустили і почали плановий вилов риби. Через деякий час «неочікувано», в кінці листопада настали морози. Водойму скувало кригою, а під нею стала задихатися риба.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up