У Вінницькій області планують «засудити» плату за транспортування газу

У Вінницькій області планують «засудити» плату за транспортування газу
  • Вінницька облрада на найближчій сесії може звернутися до президента, уряду та парламенту із проханням «терміново скасувати ганебну постанову НКРЕКП, яка затвердила абонентську плату за транспортування газу».
  • Проєкт відповідного рішення вже розміщено на офіційному сайті Вінницької облради. Його розробником значиться комісія з питань бюджету, фінансів та обласних програм

У тексті звернення, який пропонується затвердити, констатується, що «життя у  більшості населення України тяжке, у людей не вистачає коштів на харчування,  ліки та сплату за комунальні послуги». А рішення НКРЕКП, на думку авторів звернення, тільки поглибить проблему. 

«Вважаємо,  що  такі  нарахування  несправедливі, адже українці самі проводили трубопроводи з блакитним паливом до своїх осель. Враховуючи, що за кожен день прострочки платежу споживач, окрім оплати послуги розподілу, має сплатити ще й компенсацію, яка дорівнює розміру самої плати – тобто фактично за період, на який прострочено платіж, споживач має сплатити подвійний тариф за розподіл. При цьому датою оплати є не дата оплати квитанції в банку чи онлайн, а дата, на яку оплата була зарахована на рахунок.

Сплатити за доставку газу, потрібно щомісяця до 20 числа. Проте, пенсії і зарплати нараховують в кінці місяця, то ж виходить, що платити фактично не буде чим. Зважаючи на викладене, враховуючи складне соціально-економічне становище більшості жителів України, звертаємося з проханням терміново скасувати ганебну постанову НКРЕКП, яка затвердила абонентську плату за транспортування газу і не допустити подальшого підвищення цін на газ та зубожіння населення». – йдеться у проекті звернення депутатів Вінницької облради.

Читайте по темі:

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up