У влади міста стільки проблем з дорогами, що водокачка мусить зачекати

У влади міста стільки проблем з дорогами, що водокачка мусить зачекати

Місяць тому, коли беріг водокачки відвойовував у води щоденно по 2-3 сантиметри, Сергій Матвіюк звернувся з заявою до міської ради, щоб ті взяли на баланс трубу біля греблі і зупинити витік води. Минулої п’ятниці пройшла сесія Козятинської міської ради, а за трубу і витік води з водокачки ні слова.

Виявляється, що у нас проблеми не тільки з водокачкою, а й з дорогами. І одну з доріг омиває водокачка.

— Перш ніж греблю і місток взяти на баланс потрібно зробити на них кошторисно-проектну документацію, — каже один з депутатів міської ради.

Таку інформацію спростували у міській раді. Там нам повідомили, що міська рада тільки прийняли рішення про початок робіт по інвентаризації доріг по 15 селах. Це питання не одного місяця. Не всі дороги і по місту стоять на балансі. Крім того є питання гідротехнічної споруди.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

13:00 Захоплюється шахами і мріє стати програмістом: про Володимира Воронюка, який набрав 200 балів на НМТ 11:03 У Білопільському музею хліба провели свято «Народу вічний оберіг» онлайн play_circle_filled 10:29 Громада Козятина попрощалася з Героєм Сергієм Бондаревським photo_camera 09:06 Преображення Господнє та Яблучний Спас: традиції, прикмети та заборони у цей день Від читача 00:09 Прогулянка у міському парку, або квест - як не попасти собаці на зуб та не принести гілляку на голові. 08:32 Готуються до 1 вересня: у школах Козятинської громади перевіряли, у якому стані знаходяться укриття play_circle_filled photo_camera 19:25 Самгородчан запрошують долучитися до благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ. Варіанти участі 18:16 Козятинський «Локомотив» здобув перемогу з футзалу на підтримку ЗСУ photo_camera 16:17 «Справжнісінька історія, поділена втричі»: Кирил Сабадаш про свої роботи для благодійного вернісажу 15:00 Куди зникли портрети Героїв із Алеї пам’яті? 14:03 Діти збирають гроші на ЗСУ і вчать українців української мови
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up