Спецтема: карантин

У Йосипівці в дитячому таборі «Пролісок» гасили пожежу?

У Йосипівці в дитячому таборі «Пролісок» гасили пожежу?
  • 19 червня козятинські рятувальники спільно з адміністрацією районного закладу оздоровлення та відпочинку «Пролісок»" у Йосипівці провели тактичне навчання. Дітям показували, як умовно ліквідувати пожежу у таборі.
  • А ще розповіли працівникам дотримання вимог пожежної безпеки в адміністративних приміщенням та у побуті, правила безпечногоповодження на водоймах під час відпочинку

— Під час заходу діти мали змогу більше дізнатися про пожежну безпеку в побуті, безпечного поводження під час відпочинку й детальніше ознайомитися із професією вогнеборця. Співробітники Служби «101» проінформували вихованців про пожежі та надзвичайні ситуації на території Козятинщини та області, а також випадки травмування внаслідок цих подій та на прикладах пояснили, як уникнути пожежі в побуті, що робити коли надзвичайна подія вже сталася. Також розповіли про основні причини пожеж, наслідки дитячих пустощів із вогнем, — йдеться на сайті козятинських рятувальників.

Також вогнеборці нагадали дітям номери екстрених служб та розповіли про відповідальність за хибні виклики.

Діти мали можливість побачити аварійно-рятувальний автомобіль, спеціальний одяг, в якому рятувальники ліквідовують пожежі, пожежне та аварійне спорядження. Приміряли рятувальне спецобладнання та робили фото поруч з пожежним автомобілем.

Читайте ще: Як уникнути трагедії на воді. Поради рятувальників
 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up