Убивчий ясен: розслідування по нещасному випадку у лісі завершено

Убивчий ясен:  розслідування по нещасному випадку  у лісі завершено

Про це повідомляє Управління Держпраці у Вінницькій області:

– Комісією зі спеціального розслідування управління Держпраці у Вінницькій області завершено розслідування нещасного випадку з тяжким наслідком, який трапився 13 серпня у ДП «Козятинський райагроліс» ВОКСЛП «Віноблагроліс» на території Махаринецької сільської ради. Нещасний випадок визнаний таким, що пов’язаний з виробництвом.

Нагадаємо, 13 серпня під час зачистки лісосіки від порубаних решток, 57 річний лісник, не зважаючи на зрізаний і завислий неподалік ясен, почав розкряжовувати приземлене дерево. Завислий ясен упав і одна з гілок травмувала лісника.

Людину забрали до лікарні, медики діагностували закриту тупу травма живота, позачеревний розрив сечового міхура, множинні переломи кісток тазу. Комісією зі спеціального розслідування встановлено, що причинами настання нещасного випадку стали: недостатній контроль з боку посадових осіб підприємства за виконанням лісосічних робіт через відсутність у штаті майстра; не укомплектування бригади помічником вальника (лісоруб виконував роботи одноосібно); невиконання вимог інструкцій з охорони праці – не здійснено у першу чергу звалювання завислого дерева; прийняття рішення щодо вибору місця заготівлі дров без погодження з керівництвом.

Нещасний випадок визнано таким, що пов’язаний з виробництвом, відповідно до підпункту 1 пункту 52 Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року №337. На нього складено акт за формою Н-1/П.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up