Учень нашого училища Віталій Панасюк переміг у всеукраїнському конкурсі фахової майстерності

Учень нашого училища Віталій Панасюк переміг у всеукраїнському конкурсі фахової майстерності
Директор навчального закладу Андрій Стецюк разом із переможцем конкурсу Віталієм Панасюком. Світлина з сайту Козятинського МВПУЗТ
  • Він став найкращим у своїй категорії і посів перше місце.

Цьогоріч 30 учнів закладів професійно-технічної освіти стали призерами Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності. Конкурс відбувався на базі навчальних закладів у Козятині, Сумах, Кропивницькому, Запоріжжі та смт Головине (Житомирщина). Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Фінал конкурсу проходив за 5 професіями: "Перукар", "Електрогазозварник", "Штукатур", "Верстатник широкого профілю" та "Машиніст тепловоза" (кваліфікація "Помічник машиніста тепловоза"). У четвер, 6 травня стали відомі імена призерів. У списку - козятинчанин Віталій Панасюк, учень Козятинського міжрегіонального вищого професійно-технічного училища залізничного транспорту. Хлопець здобув перемогу у категорії "Професія "Машиніст тепловоза" (кваліфікація "Помічник машиніста тепловоза")".

"Фіналісти, які вибороли призові місця, отримуватимуть стипендію Президента України. Нині її розмір становить 1420 грн.", - йдеться на сайті МОН.

Як пишуть на сайті Козятинського МВПУЗТ, Віталій Панасюк навчається за спеціальністю «Слюсар з ремонту рухомого складу. Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза».

"Педагогічний та учнівський колектив училища ЩИРО ВІТАЄ ПЕРЕМОЖЦЯ і висловлює подяку батькам Віталія – за достойне виховання, а також його наставникам – майстру виробничого навчання Сініцину Віктору Васильовичу та викладачу Пржевальському Олександру Едуардовичу – за високий рівень підготовки здобувача, професіоналізм і творчий підхід до навчання та виховання здобувачів освіти!" - йдеться у повідомленні на сайті нашого училища.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up