Учні районних шкіл навчатимуться на канікулах дистанційно

Учні районних шкіл навчатимуться на канікулах дистанційно
Начальник відділу освіти Козятинської районної державної адміністрації Аліна Діденко
 • Нагадаємо, що в Козятинському районі школи закрили на карантин.
 • З 12 березня 2020 року у всіх навчально-виховних закладах оголосили карантин, котрий продовжиться до 03 квітня 2020 року

Ми поспілкувалися з начальником районного управління освіти Аліною Діденко і дізналися, як планують надолужувати навчання.

— По-перше, карантин буде тільки два навчальних тижні, далі канікули, — каже Аліна Діденко. —  Плануємо організувати дистанційне навчання. Всі школи забезпеченні доступом до мережі інтернет, всі вчителі мають також доступ. Плануємо надавати дітям методичні рекомендації через інтернет на їхній гаджети і додатково провести консультації з батьками, яким чином це має бути. Після того, як діти вийдуть з карантину, проведемо моніторинг їхніх знань і вмінь за цей період, який вони будуть відсутні. Ми попрацюємо на рахунок ущільнення навчального матеріалу і я думаю, що все буде добре. У нас в цьому році не так багато було карантинів тому думаю, що ми з цього вийдемо достойно. Садочки також призупинили роботу

Читайте ще:

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (3)
 • Іріда Таро

  Ця пані, збилася з рахунку, скільки разів на рік, літає на відпочинки...і за чий рахунок, то що вже казати про карантини. Ну нічого, скоро Скальський, поспілкується з нею.
 • Оксана Кондратюк

  А що ця пані курить??? " Не так багато було карантинів..." Всього другий... А скільки потрібно, щоб було багато?

  Іріда Таро reply Оксана Кондратюк

  Оксана Кондратюк Ця пані, збилася з рахунку, скільки разів на рік, літає на відпочинки...і за чий рахунок, то що вже казати про карантини. Ну нічого, скоро Скальський, поспілкується з нею.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up