Укрпошта зайняла позицію опозиції до населення

Укрпошта зайняла позицію опозиції до населення

Вихідний зробили в четвер, коли газети виходять, а на селах — скорочують працівників

В редакцію газети “RIA-Козятин” звернувся мешканець міста Козятина Микола Петрович Підпригорщук. Він, як “підписант” газети ”RIA-Козятин”, не може зрозуміти, чому газета друкується в четвер, а доставляють йому її в понеділок наступного тижня.

Він пише: “Як це розуміти? За останні місяці цього року шановне керівництво Укрпошти вирішило для листонош перенести вихідний день з понеділка на четвер. Очевидно, це вирішено для того, щоб в цей день листоноші мали можливість регулярно відвідувати обидва базари. Як не дивно, але це так, адже раніше мешканці міста Козятина і сіл мали можливість регулярно отримувати виписані газети в четвер і прочитати їх, були в курсі всіх новин, ознайомившись з матеріалами, що їх цікавили.

На превеликий жаль, на даний час так не виходить.

Відвідавши козятинське відділення пошти, я дізнався, що виникли труднощі з доставкою газет і кореспонденції із-за звільнення листонош.

У суботу 22.12.2018 року я не отримав газет, які вийшли і які мали принести мені 20.12, у четвер.

В такому разі виникає запитання.до керівництва Укрпошти: “Чому ви не робите все для покращання обслуговування людей, а навпаки усе проти нашої волі? Не даєте змоги читати газети і своєчасно бути в курсі справи?”

Вношу пропозицію перенести вихідний день для листоноші з четверга на один день із днів тижня і тоді ми, читачі, скажемо всім спасибі за турботу на благо людей

М.П.Підпригорщук

Ще одна тривожна звістка надійшла з села Верболіз. На гарячу лінію газети “RIA- Козятин” повідомили. Що запевнення через газету керівництва Козятинського відділення Укрпошти виявились неправдою. Листоноші, яка мала гарантовано приносити кореспонденцію один раз в неділю, досі немає. В повідомленні йдеться, що листоношу на вулицях села останній раз бачили 7-го грудня. В цей день вона рознесла квитанції за виписані газети на 2019 рік. Селяни задають справедливе запитання: для чого їм квитанції, коли пресу майже місяць не носять. Вони також не можуть зрозуміти, для чого штучно чиновники Укрпошти вбивають село. Листоноша Верболіз сама не звільнялася її звільнили і селянам кажуть: “Добивайтеся”.

Верніка ЛЮБІЧ

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (2)
  • Александр Фейденгеймер

    Кто будет работать за три тысячи а то и меньше. Они все делают что бы развалить.укрпочту
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up