Гідний вчинок земляка. Уродженець Залізничного Олег Якимчук віддав медаль супернику

Гідний вчинок земляка. Уродженець Залізничного Олег Якимчук віддав медаль супернику

Наш земляк Олег Якимчук не професійний спортсмен, він залізничник. Тренується в «Біговому клубі». Як казав сам спортсмен, бігає коли в нього є вільний час. Біг для нього — це його хобі. А ще наш земляк возить на міжнародні змагання державний прапор і коли перемагає фінішує з ним.

Виходець із Козятина Олег Якимчук зараз корінний киянин. Переїхав він із Козятина до столиці коли отримав професію залізничника після здобуття вищої освіти в одному київському ВУЗів. Коли Олег бігав короткі й середні дистанції, виступав за козятинську команду. Саме в Козятині він став чемпіоном України. Коли почав бігати марафонські та напівмарафонські дистанції, став виступати на всеукраїнських і міжнародних змаганнях. Йому аплодували Прага, Вільнюс, Берлін, а Івано-Франківську він створив спортивний подвиг.

Ця подія трапилася під час Всеукраїнського півмарафону (Frankivsk Half Marathon) в Івано-Франківську ще на початку третьої декади вересня. Наш земляк перед фінішем біг третім. Недалеко до фінішу Сергій Оксенюк який на дистанції біг другим побіг на третє коло, а потрібно було виходити на фінішну пряму. Сергію почали кричати, що він збився з траси. Повернувся лучанин на дистанцію вже 3-м. Господар бігової доріжки франківець Дмитро Дідоводюк був ще далі попереду і наш земляк Олег Якимчук. Олег бачив, що суперник побіг не туди. Фінішувати другим Олег міг але вирішив почекати лучанина і фінішувати за ним. Тож першим у підсумковому протоколі перетнув фінішну стрічку 21 кілометрової дистанції франківець Дмитро Дідоводюк. Другим прибіг лучанин Сергій Оксенюк і третім — уродженець Козятин -2, нині Залізничне, Олег Якимчук.

Про вчинок Олега на біговій доріжці говорили організатори змагань і близько тисячі спортсменів, які були учасниками того напів марафонського забігу. Із самим спортсменом ми й цього разу поспілкувалися в телефонному режимі. 

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up