Усик знову прославив Україну

Усик знову прославив Україну

У суботу, 10 листопада, українець Олександр Усик нокаутом у 8 раунді переміг британця Тоні Белью. У бою наш земляк викинув 424 ударів, з яких 112 виявились точними.

Він провів 286 джебів, 65 із них потрапили в ціль. У процентному відношенні українець мав перевагу 22 на 11% у Белью. Британський боксер після бою сказав: “Усик не панчер, але його удари викликають повагу”. Ще “Бомбардувальник”, так називають Тоні в боксерському світі, відмітив, що українець має величезну перевагу над важкоатлетами в боксі своєю маневріностю і швидкістю пересуванню по рингу. Сам Белью про Усика сказав, що Олександр переміг чесно.

Не обійшлося в цей день на Манчестер-арені, де проходив бій, без скандалу, провокації та суперечки. Відразу після бою Усик розгорнув прапор України. Фани почали освистувати його. За нього заступився Тоні. Він сказав, що не треба шуміти і свистіти, Усик великий боксер і він заслужив цю перемогу.

Скандал полягав у тому, що один із шанувальників боксу на арені вчинив бійку і хотів прорватися на ринг. Його пристрасть до боксу вгамувала охорона.

Ніяк не можуть добитися від Олександра Усика журналісти прямої відповіді на питання чий Крим. Боксер відповів, що Крим, це Крим і він належить Богу. За нашого співвітчизника заступився британець, може, і ми заступимося. Після приїзду з Англії у нього під час інтерв'ю запитали про плани на майбутнє. Він сказав: “Сховатися, щоб помовчати”.

Дмитро Артемчук

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up