В аграріїв карантин тільки умовний

В аграріїв карантин тільки умовний
  • На дворі березень, а аграрії Козятинщини майже завершили посів ярих зернових та зернобобових культур.
  • Як йде сівба на полях Козятинщини ми поцікавились в керівника аграрного підприємства «Агродім Іва» Віктора Сагайди.

 

— Треба спішити, — каже аграрій, — щоб зерно дало добрі сходи. Коли ранком починали сіяти зерно земля була більш менш ворогою. В полудень сонце та вітер зробили свою справу після проходження сівалками вже й пил виднівся. В землі є тільки 20 відсотків вологи

— Віктор Іванович, а якою культурою поле засіваєте.?

— Цю ділянку засіваємо ячменем.з нього прибуток невеликий, але як без таких культур як пшениця, та ячмінь. Без цих культур не можна обійтись. Хліб в основному з пшеничної муки випікають. Пшеницю сіяли і будемо сіяти навіть собі у збиток.

— Коли ми йшли до вас запитали в аграріїв, якою культурою поле вони засівають. Один з працівників сказав, що коноплею, виходить, що в «Агродомі Іва» не тільки хлібороби, а й гумористи?

—Так, — каже керівник підприємства. — Зараз така відповідь викликає сміх. А були часи, коли не тільки коноплею поля засівали, а й макові плантації були. Зробили те, що було легше заборонили посів цих культур. А потрібно було тільки дисципліну навести і був би у нас свій мак по сьогоднішній день і олія з коноплі.

Щось би ще розповів наш співрозмовник тільки після чергових засіяних смуг сільськогосподарська техніка пройшла на заправку зерном. Віктор Сагайда пішов до сівалок, а ми побажавши хліборобам доброго врожаю поїхали по своїх справах.

Дивіться:

RIA закликає читачів підтримати козятинський бізнес
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up