В дворі вулиці Грушевського демонтували спортивний майданчик

В дворі вулиці Грушевського демонтували спортивний майданчик
  • В редакцію газети «RIA-Козятин» звернулася жінка вулиці Грушевського
  • Вона повідомила, що мешканці будинку 74 хочуть виразити подяку всім тим, хто брав участь в демонтажі спортивного майданчика в дворі їхнього будинку.
  • Наша співрозмовниця принесла подяку особистого характеру на одного з голів ОСББ та враховуючи протилежну точку зору, не можемо цього зробити

З самим першим з ким нам вдалося поспілкуватися, був голова ОСББ будинку 74 Вадим Рожук.

— Це рішення було прийнято більшістю мешканців будинків трьох ОСББ, — сказав Вадим Рожук. — Я сам спортсмен. Розумію, що таким рішенням я настроїв проти себе батьків в кого є діти шкільного віку. Те що діти фізично розвиваються — це добре.Тільки коли вони проводять ігри в аварійній клітці, то було недобре. Ми виходили з того, що майданчик, в якому дитина може травмуватися повинен бути демонтованим. Процес демонтажу був узгоджений з міською радою. В процесі демонтажу вони участі не брали. Міська рада забрала тільки розібраний металевий каркас, який стоїть у них на балансі.

— Вадим, а що демонтаж майданчика це була крайня міра?

— Мабуть так, коли розібрати майданчик міська рада погодилась. Там не було що ремонтувати, він був небезпечний для здоров’я дітей.

Що з цього приводу думають самі мешканці Грушевського, 74? Вдалося поспілкуватися з небагатьма. Люди, які сиділи на лавочках біля під’їздів в один голос заявляли, що вони там не живуть. Де хто робив вигляд, що сильно поспішає і заходив в будинок. Та все ж трьох жителів Грушевського, 74 вдалось розговорити.

— Цей майданчик хотіли демонтувати раніше, — розповіла пані Олена. — Люди похилого віку скаржились, що м’ячем під час гри забруднювали свіжо випрану білизну. Доставалося й склу на балконах. Навіть був випадок, коли в мешканця будинку через сварку з підлітками під час гри, здається в баскетбол вони грали, трапився інсульт. Але це діти, коли вони фізично здорові це радість батькам і самі хлопці зайняті справою, а не шукають пригод в підворотнях. Люди демонтаж майданчика сприймають по різному, в кого який інтерес такою й є думка.

Пані Тетяна була проти знесення спортивного майданчика. Каже — невже пустир краще Діти були під наглядом дорослих.

— Так рішення демонтувати майданчик було позицією більшості мешканців трьох ОСББ і бетонна основа спортивного майданчика небезпечна під час падінь при грі в футбол? — запитали ми у пані Тетяни

— ОСББ тут ні до чого. Не вони вирішують, що демонтувати, а що ні. Але ж знести майданчик легше ніж відремонтувати його. Коли цей майданчик поставили, то міський голова був проти демонтажу майданчика. Та він втомився відбивати атаки сторонників демонтажу. Ще хочу додати, що з самого початку майданчик був покритий піском. Діти граючи в манежі зняли таку куряву, що той спеціальний пісок весь підмели.

— На мою думку літнім людям не стільки дошкуляв м’яч як дитячий галас, — каже пані Вікторія. — Вони в футбол грали рідко, в більшості випадків діти м’яч закидали в кільце. Літні люди мають право на спокій, а діти наше майбутнє. Де немає дитячого галасу, там немає майбутнього і шкода, що так думають не всі.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up