В Козятині будується новий храм

Це буде ще одне місце молитви громади УГКЦ

 

В Козятині будується новий храм

Так виглядатиме храм

Минулої середи, 26 квітня 2017 року, на вулиці Пролетарській вирили котлован під фундамент церкви Української греко-католицької громади.

 

Засновником та першим духовним опікуном Української греко-католицької церкви в Козятин в кінці 2008 року був ієрей Іван Цихуляк. На даний момент він звершує своє служіння у храмі святого рівноапостольного князя Володимира і священномученика Йосафата, який розташований у м. Бердичів на вул. Котовського, 19.

У 2009 році своє служіння в Козятині розпочав ієрей Андрій Циб. У Козятині він душпастирював три роки. З його старань місцем молитви громади УГКЦ стала невелика каплиця на території Козятинського міського територіального центру на вулиці Винниченка. Саме отець Андрій Циб провів у нашому місті вшанування патріарха Йосифа Сліпого і розпочав робити документи під будівництво храму. Вшанування патріарха відбулося у 2011 році за сприяння місцевої влади. У цей рік припадало 120 років з дня його народження. Дійство відбулося у місцевому будинку культури за участі місцевої влади, владики Київського Йосифа Міляна та муніципального хору м. Стрия «Каменяр».

У 2012 році стає парафіяльним священиком ієрей Антон Борис. Він продовжив роботи по виготовленню документації. Процес тривав до 2016 року. Місце під будівництво нового храму виділено на вулиці Пролетарській. У маленькому коментарі нашій газеті відносно початку будівництва отець Антон попросив молитися за Боже благословення для будівництва Божого храму.

Коментарі

Потяг №104 "Маріуполь-Київ" прибуває на столичний вокзал о 7:18.

У зв'язку з численними зверненнями любителів-рибалок з питань де і як дозволено ловити рибу в Україні, тому що в останні...

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич визначила структуру навчального року. Почнеться він у всіх навчальних закладах...

У Харкові поліцейські затримали чоловіка, який займався розповсюдженням відео з дитячим порно

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up