В козятинському ЦНАПі запрацювала електронна черга

В козятинському ЦНАПі запрацювала електронна черга
  • У Центрі надання адміністративних послуг Козятинської міської ради, який модернізували у рамках Програма «U-LEAD з Європою», запрацювала електронна черга.
  • Усе оперативно, прозоро таз комфортом – по-європейськи.

- Робимо адмінпослуги більш доступними для людей – для цього модернізуємо міський ЦНАП та постійно працюємо над його вдосконаленням. Одна із новинок – електронна черга, – наголосив Олександр Пузир. – Дана система надасть можливість підвищити рівень обслуговування відвідувачів адміністративного центру, скоротити термін перебування відвідувачів у черзі або провести попередній запис.

За інформацією козятинської міської ради, принцип електронної черги простий: спеціальний термінал видає кожному відвідувачу талончик з номером, коли ця цифра засвітиться на моніторі – можна підходити до адміністратора аби звернутися за необхідною послугою або консультацією. Електронна система керування чергою оснащена звуковим оповіщенням. Роблять голосове повідомлення кожному клієнту, коли настає час для його прийому. Також у приміщенні забезпечується вільний Wi-Fi.

- Відвідувачам таке нововведення подобається, нам також. Робочий процес став більш організований, а можливість конфліктів у черзі знизилась до мінімуму, – зауважила начальник Управління «ЦНАП у м. Козятині» Оксана Бортняк. - Завдяки цій технології люди отримають більше комфорту, адже зможуть бачити абсолютно прозору чергу. Це підвищить довіру до нашої роботи та працівників.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up