В музеї історії міста Козятин триває виставка новорічних іграшок

В музеї історії міста Козятин триває виставка новорічних іграшок
  • В новорічно- різдвяну казку можна потрапити під час свят, відвідавши Музей історії міста Козятин. Там в експозиційних залах представлено виставку годинників кінця 19 і 20 століття колекціонера Юрія Гордійчука «І плине час».
  • Музейники міста організували цікаві 6 тематичних локаційних зон, де розмістили також із фондів музею ялинкові прикраси середини 20 століття

Про це на своїй сторінці у Фб пише директорка музею Лілія Макаревич.


Cеред них на мініатюрних пластикових ялинках 1970-х років, подарованих музею Олександром Соловйовим, Людмилою Дзюбенко представлено маленькі іграшки із домашньої скарбниці Світлани Ігнатенко. Тамарою Плахотнік та Антониною Головненко подаровані целюлозні ялинки, які вбрані іграшками з вати, дротяними з відходів індустріального виробництва, монтажними зі стеклярусу після воєнної доби, більшість з яких, а це корзинки з яблуками, літаки, гвинтокрили, ракети, буси, млини, сніжинки, навіть тваринки (в музейній колекції є дивовижний зайчик) виготовлялися зі скляних пустотілих трубочок.

— В залі, де розміщено експозицію про видатного кінорежисера Віктора Іванова можна побачити картонажні іграшки 50-60-х років, за технологією виготовлення схожі на картонні «дрезденки»- це тиснені на картоні об’ємні зображення тваринок та людей, які в 19 ст. випускалися в Дрездені Німеччина, виготовлялися на суцільному картоні і вирізалася бажаючими оздобити ялинку, склеювалися клеєм та розмальовувалися фарбою, а в 30 –ті роки 20 ст. фольгою, — пише пані Лілія —  На вході до музейного фойє розмістилася ялинка на багажнику дитячого велосипедика 1970 –х років «Леопольд», принесеного Антониною Головненко. Привів його до виставкового вигляду завідувач господарством музею Петро Лопатюк.

Мешканців та гостей Козятина запрошуютье завітати до музею і поринути в атмосферу свого дитинства.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up