В обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад є три переможці з Козятинщини

В обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад є три переможці з Козятинщини
  • 188 проєктів перемогли у 17 обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад.
  • Серед них з Козятинського району – Білопільська, Глуховецька та Махнівська. Проєкти стосуються модернізації мереж вуличного освітлення

Конкурсна рада затвердила список переможців 17 обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад. Так, 188 проєктів громад Вінниччини здобули перемогу та отримають фінансування  з фонду конкурсу. Про це повідомляє вінницька обласна рада.

Додають, що цього року на реалізацію проєктів 17 конкурсу з обласного бюджету виділено 15 мільйонів гривень. За перемогу та фінансування змагалось 422 проєкти.

— 123 проєкти громад будуть профінансовані повністю, а 65 – частково. На відміну від минулих років, цьогоріч врахували фінансову спроможність учасників, тобто можливість дофінансувати  з власного бюджету чи знайти підтримку у спонсорів. Окрім того, в результаті фінансового розподілу  по районах, виходили залишкові кошти, які для наступного по рейтингу проєкту були недостатніми (2-5-10 тисяч). Усього було 150 тисяч гривень. За рахунок цих коштів профінасовано проєкти, які йшли далі згідно рейтингової таблиці, — пишуть на сайті вінницької обласної ради.

Відомо, що не всі громади районів, міста обласного значення та об’єднані територіальні громади взяли участь у конкурсі.Серед них і Козятин. Від нашого міста не надійшло жодної заявки. 

Серед переможців конкурсів є три громади з Козятинського району – Білопільська, Глуховецька та Махнівська. Проєкти стосуються модернізації мереж вуличного освітлення

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up