В області відновили міжобласні пасажирські перевезення

В області відновили міжобласні пасажирські перевезення
  • Після переговорів перевізників із керівництвом Вінницької ОДА вдалося досягти компромісу, і частково відновити міжобласне пасажирське сполучення.
  • Про це йдеться у скані протоколу засідання обласної “надзвичайної” комісії.

В документах йдеться про те, що автобуси перевозитимуть вінничан в інші регіони за принципом “1 пасажир, 1 місце”, і за умови перебування в салоні у масці.

До регіонів, де протиепідемічні заходи не послаблені, автобуси возитимуть пасажирів за умови заповнення на половину салонів.

Про переговори влади з перевізниками повідомив у Фейсбуці депутат Вінницької обласної ради Сергій Кривешко, який є сам одним з найбільших пасажирських перевізників у Вінницькій області:

“УВАГА!!! Шановні пасажири доводимо до Вашого відома, що за результатами переговорів ініціативної групи перевізників та Вінницької ОДА, МІЖОБЛАСНІ МАРШРУТИ вже з 02.06.2020р., будуть працювати згідно діючих графіків руху, Вінниця-Хмельницький, Вінниця- Кривий Ріг, Вінниця Умань, Вінниця-Генічеськ,Хмільник-Одеса, Хмільник-Тернопіль, ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ПАСАЖИРІВ до подорожей! Засоби індивідуального захисту (маски) ОБОВЯЗКОВО”.

Нагадаємо:

Як курсують автобуси по селах району: графік руху

Перший… не пішов: на станції Козятин поїзди зупинятися не будуть
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up