В селі Козятин школярам стежку перерили тому, що гавкають собаки

В селі Козятин школярам стежку перерили тому, що гавкають собаки
  • В редакцію газети «RIA-Козятин» звернулися мешканці будинку 151 вулиці Подільської. Вони повідомили, що минулої п’ятниці невідомими особами був перекритий прохід загального користування між вулицями Подільської та Грабовського.
  • На початку травня цього року той прохід вже раз блокували. З дозволу сільської ради він був розблокований. Тепер нова вихідка людей які заради спокою власних собак готові створювати дітям перешкоди. Подейкують що блокують прохід тому, що собаки на дітей гавкають, а чотирилапим зайві емоції шкідливі для здоров’я  йшлося в повідомленні. 

Приїхали ми на місце події з боку вулиці Грабовського. Від побаченого стало зрозуміло, що земельну перешкоду було здійснено за допомогою екскаватора.. На самому початку дорожньої переходи на нас дивилася канава до двох метрів глибини. В середині проходу насипано декілька кубометрів грунту. Судячи з того що на купі тої землі видніється добре протоптана стежина, можна зробити висновок, що ті хто викопав на доріжці котлован створили для школярів ситуацію з можливим дитячим травматизмом. Адже діти й надалі користуються цим проходом. Вони спочатку  піднімаються на грунтову вершину, на другому етапі чіпляються руками за сітку паркану і таким чином долають вириту траншею.

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up