В школу-ліцей поліцейські взяли мало бронежилетів

В школу-ліцей поліцейські взяли мало бронежилетів

В кінці першої декади вересня в ліцеї-школи проводять теоретично-практичний захід під назвою «Тиждень безпеки дорожнього руху». В рамках тижня класні керівники провели практичні уроки на тему «Правила для пішоходів». Для закріплення матеріалу керівництво школи запросило представників патрульної поліції. Як то було у нашій розповіді

Заняття провели для учнів 3–4 х класів. До речі, самими організованими в цьому заході виявились учні 3-го А-класу. Вони першими стали на подвір’ї школи біля умовної «Зебри». Коли підтягнулися решта третьокласників патрульні поліції почали урок. Пройшов він в цікавій дружній атмосфері. Спочатку школярі відповідали на правила дорожнього руху, а потім в ігровій формі третьокласники ставали поліцейським примірявши екіпірування стражів порядку. Діти були настільки активні, що інспектори дорожнього руху між собою обмовились, що бронежелетів потрібно було більше брати. Щоб зменшити ажіотаж бачити себе поліцейськими в повній амуніції стражі порядку запропонували школярам по черзі одні приміряють бронежилет, другі приміряють шолом поліцейського, а треті знайомляться зі зброєю. 3-й Б приміряли шолом, 3-й -В оцінював на собі з допомогою поліцейського не повну вагу бронежилета. Пістолет і АК за браком шкільного часу переходили з рук в руки всіх третьокласників. На завершення заходу за ініціативи класних керівників, учням влаштували фотосесію на фоні автівки поліції.

Коли третьокласники розходились по класах ми запитали у класного керівника самого організованого класу Ірини Сушко, що дають учням такі заходи?

— Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації каже пані Ірина. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя. Тиждень безпеки дорожнього руху у нашій школі, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, у транспорті і заміських дорогах. Ми проводимо у класах ряд теоретичних занять і вікторин які цікаві дітям. Такі як «Я — учасник дорожнього руху», «Дорожні знаки-наші друзі».

Метою таких заходів є розширення знань дітей про безпечну поведінку на дорогах, розвиток умінь і навичок свідомо дотримуватися Правил дорожнього руху, виховання поваги до встановлених правил і бажання їх знати та виконувати. Сьогоднішній захід був змістовним і цікавими для дітей. Саме знання Правил дорожнього руху є запорука «Безпечної дороги додому» та спрямована на виховання в дітей дорожньої культури

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі

keyboard_arrow_up