В центральному парку Козятин розповідали про проблему торгівлі людьми

В центральному парку Козятин розповідали про проблему торгівлі людьми
  • 18 жовтня – це Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Цю дату започаткував Європейський Парламент 2007 року, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.
  • З нагоди цієї дати в парку відбулася інформаційна акція 

Управління сімейної, дитячої та молодіжної політики організувало заходи з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. В центральному сквері міста спільно з Козятинським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели роботу інформаційно-консультативного пункту «Були в рабстві? Звернись! Отримай допомогу!».

До проведення інформаційної кампанії долучились Козятинський центр надання адміністративних послуг, Козятинська міськрайонна філія Вінницького обласного центру зайнятості та ГО «Територія добра».

— Акція спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить. Сучасне рабство – це міжнародний злочин, який вражає усі нації, та впливає на людей усіх рівнів достатку. Істина полягає в тому, що без усвідомлення проблеми, її важко подолати, — йдеться на сайті міської ради

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Наташа Ростова

    Супрун уже давно поставила на поток продажу людей за границу. По частям.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up