В Україні готуються до жорсткого локдауну. Що про це відомо?

В Україні готуються до жорсткого локдауну. Що про це відомо?
  • За інформацією ЗМІ, локдаун в Україні буде введений, ця ідея підтримана всім урядом. Єдине, що зараз обговорюється — це дата, коли його вводити.
  • Є два сценарії розвитку подій: оптимістичний і песимістичний. За оптимістичним сценарієм повний локдаун в Україні введуть 20-25 грудня. За песимістичним — раніше, 10-15 грудня.

Якщо добовий приріст заражених складе 20-22 тисячі, локдаун можуть ввести ще до початку зимових свят. Про це повідомляє Obozreatel.

«Локдаун в Україні буде введений, ця ідея підтримана всім урядом. Єдине, що зараз обговорюється — це дата, коли його вводити. Є два варіанти: або з 20- 25 грудня і до другої половини січня — Старого нового року. Або ще раніше», — йдеться в повідомленні.

Керівники українських міст вже нібито попереджені про можливе повернення жорсткого карантину. Головною метою такого рішення є мінімалізувати людські контакти в святкові дні. Тобто в цьому році українцям доведеться зустрічати Новий рік і Різдво без традиційних ярмарків, концертів і корпоративів.

Можливі два сценарії розвитку подій: оптимістичний і песимістичний.

  • При оптимістичному сценарії повний локдаун в Україні введуть 20-25 грудня.
  • При песимістичному — з 10-15 грудня.

Коронавірусні дані Козятинщини: +5 нових інфікованих та дві смерті
COVID: в Україні + 12 287 нових інфікованих. Дані по регіонах
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up