В Україні стартує перший етап трансформації екстреної медичної допомоги

В Україні стартує перший етап трансформації екстреної медичної допомоги

У середу, 22 травня, Кабмін ухвалив концепцію розвитку екстреної допомоги та виділив необхідне фінансування ( Урядовий портал.)

МОЗ України запустить пілотний проект у шести регіонах та закупить сучасні диспечерські служби. Відтак у Вінницькій, Донецькій, Одеській, Полтавській, Тернопільській областях і місті Києві вже найближчим часом покращиться якість надання медичних послуг та їхня доступність для населення.

Йдеться про оновлення медичного обладнання, закупівлю нових автомобілів та підвищення заробітної плати для лікарів.

На реалізацію пілотного проекту уряд виділить 922,5 млн гривень.

Нагадаємо, що реформування стартувало у системі професійної підготовки працівників екстреної медицини. Спеціальні тренінги вже пройшли три групи тренерів, які зможуть стати парамедиками.

Читайте:

Кір: про статистику захворювань у козятинських школах
 

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Самгородку відкрили меморіальні дошки загиблим воїнам – афганцям У Самгородку відкрили меморіальні дошки загиблим воїнам – афганцям
Про сміттєві проблеми Козятина Про сміттєві проблеми Козятина У Козятині просять узяти майданчик на баланс міста У Козятині просять узяти майданчик на баланс міста Фото дня: під прицілом фотокамер територія школи №9 Фото дня: під прицілом фотокамер територія школи №9 У Йосипівці в дитячому таборі «Пролісок» гасили пожежу? У Йосипівці в дитячому таборі «Пролісок» гасили пожежу?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up