Спецтема: карантин

В Україні вирує циклон Отто. Оголосили жовтий рівень небезпеки

В Україні вирує циклон Отто. Оголосили жовтий рівень небезпеки
  • Сьогодні, 27 червня 2019 року, атмосферний фронт балтійського циклону пройшов через Україну.
  • В гідрометеоцентрі оголосили штормове попередження. 

 

— 27 червня вдень у західних, північних та більшості центральних областей грози, в окремих районах значні дощі, град та шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий), —  повідомляють у гідрометеоцентрі.

Завтра, 28 червня, за їх прогнозами в Україні пориви вітру 15-20 м/с, вночі у південних, східних, Дніпропетровській областях грози, місцями град та шквали 15-20 м/с. Там також оголосили штормове попередження та попереджують про І рівень небезпечності, жовтий).

Варто зазначити, що  27 червня в Україні, крім західних та більшості районів Житомирської області, утримається надзвичайний рівень пожежної небезпеки. А 28-30 червня в Україні, крім західних та більшості районів північних областей, утримається надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

—  Атмосферний фронт балтійського циклону йде через Україну. Фронт йде у компанії із грозовими дощами, зливами, шквалами та навіть подекуди градом, — повідомляє синоптик Наталка Діденко. За холодним атмосферним фронтом циклону Ottо балтійського походження пошириться холодніше значно повітря.

—   День Конституції, 28-те червня, очікується в Україні синоптично оновленим. Завтра у більшості областей України температура повітря становитиме +18+24 градуси.  На Півдні та Сході ще на один день затримається спека до +28+30 градусів, — прогнозує вона.

Діденко пише, що дощі з нашої території витискатиме антициклон Vera, який розташований над Північним морем. Тому завтра опади слабшатимуть і припинятимуться, проте невеликі дощі місцями проходитимуть локально. Цими днями є ймовірність рвучкого, часом до сильного, вітру.
Ольга Бобрусь

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up