Вадим Липський — чемпіон України

Вадим Липський — чемпіон України

Цей титул він здобув в особистому заліку виступаючи в складі збірної Вінницької області

Галина Касянівська

На Рівненщині з 18 по 23 липня проходив чемпіонат України з пішохідного туризму серед юніорів. Проходили змагання в мальовничому куточку заходу України в селі Теремне Острозького району. Учасниками стали близько 300 спортсменів з 21 області України та міста Києва. За команду нашої області виступали двоє представників Козятинщини. Це Вадим Липський та Віктор Баюк.

 

Збірна Вінницької області зайняла І місце на дистанції “Смуга перешкод”. А вихованець турклубу ”Гепаніс” Вадим Липський (тренер і керівник клубу — Франц Чашковський) став чемпіоном України в особистому заліку на такій же дистанції.

В командному заліку за підсумками всього чемпіонату України збірна Вінницької області зайняла 2-ге місце. Вони поступилися тільки команді Хмельницької області,  яка стала чемпіоном 47 чемпіонату України з пішохідного туризму. Та й бути віце- чемпіонами серед всіх областей України — великий успіх команди з Вінниці.

До речі, Вадим Липський, виборовши чемпіонство України, став 7 чемпіоном України серед посланців нашого краю. До цього чемпіонами були: у 2011 році – Сергій Головатюк, Дарина Костенчук, Інна Дячук, Людмила Гайдучок. У 2013 році – Вадим Нестюк. У 2016-му – Вадим Ковбій. І у 2018 — Вадим Липський!

Вітаємо!

 


 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up