Вакцинація на Козятинщині: скільки вже щепили та чи діє «Дія»?

Вакцинація на Козятинщині: скільки вже щепили та чи діє «Дія»?
Медична сестра мобільної бригади Руслана Мельник. На фото бачимо, як здійснюється вакцинація маломобільного населення на дому
  • Актуально. Першу дозу вакцини від коронавірусу отримали 839 козятинчан, другу — трохи більше як півсотні (67). Про це повідомляють у Козятинському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги, де і організована мобільна бригада, яка здійснює щеплення населення від коронавірусної хвороби.
  • Кого щеплюють зараз, чи діє в Козятині додаток «Дія» та чи варто вакцинуватися, коли вже поборов недугу?

За інформацією козятинської міської «первинки», на даний час продовжується вакцинація проти COVID-19 вакциною AstraZeneca. Нагадаємо, ця вакцина розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca. Україна використовує вакцину AstraZeneca від двох виробників: AstraZeneca/Covishield Індійського інституту сироватки крові (Serum Institute) та AstraZeneca-SKBio південнокорейської компанії SK Bioscience Co. Ltd.

Вакцини є ідентичними за складом та технологіями виготовлення. Саме тому, якщо людина отримала першу дозу AstraZeneca/Covishield, то друге щеплення можна зробити вакциною AstraZeneca-SKBio. 

Наразі нею вакцинують медичних та соціальних працівників, військових, а також осіб, віком 65+. На сьогоднішній день, завдяки козятинській мобільній бригаді, першу дозу вакцини вже отримали 1800 осіб, в тому числі 510 козятинчан. Щеплення другою дозою відбуватиметься через 12 тижнів після першої. Про дату та час вакцинації від COVID-19 людей будуть повідомляти за контактним номером телефона, який вони вказали під час проведення першого щеплення. 

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up