Валиться хата, не вистачає на лікування, проблеми з землею: з чим ще козятинці звертаються за допомогою до мерії?

Валиться хата, не вистачає на лікування, проблеми з землею: з чим ще козятинці звертаються за допомогою до мерії?
  • Після карантинних обмежень жорсткого карантину, у козятинській міській раді відбувся прийом громадян.
  • З проблемами звернулося близько півсотні козятинчан. З чим зверталися люди?

На сторінці козятинської міської ТГ опублікували інформацію про прийом громадян козятинським міським головою. Майже третина усіх звернень стосувалися матеріальної допомоги на лікування, дороговартісне оперативне втручання чи реабілітацію, фінансову підтримку у вирішенні побутових проблем та сприяння у працевлаштуванні.

Одна мешканка міста просила про забезпечення житлом, позаяк сталося нещастя – згоріла хата. Інша прийшла із проханням допомогти у оформленні паспорта громадянина України, оскільки після складних життєвих перипетій не має коштів на заміну старого.

— Так, на прийом завітала 46-річна жінка, що, за її власним зізнанням, жодного дня не працювала, при цьому не має інвалідності, має трьох дітей 14, 16 та 18 років, що вже живуть окремо, а прийшла із фактом: «Валиться хата – допоможіть відремонтувати», — йдеться в повідомленні.

Немало звернень громадян стосувалося кола земельних питань. Запитували про землю учасникам АТО/ООС, про можливість оренди земельної ділянки у центрі міста під розміщення торгівельного кіоску, про вирішення проблеми самовільного захвату земельної ділянки та способів вирішення багаторічного спору між людьми, що роками обробляли земельні наділи, та теперішнім власником усіх ділянок, який узаконив право власності на цю землю і заборонив такий обробіток – люди похилого віку, що звикли жити, як-то кажуть, «з грядок», залишилися ні з чим.

Багато козятинчан звернулися до міського голови і з побутовими проблемами. Також скаржилися на жахливий стан деяких покрівель комунальних будинків.

Серед інших питань, з якими зверталися до міського голови, - проблема стихійної торгівлі у невстановлених місцях із порушенням санітарних норм, способи взяття на облік із подальшим використанням безхозних будинків на території громади, доля квартальних комітетів, технічні недоліки та якість сигналу міського радіо.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up