Василь Нетреба бореться з онкологією. Потрібна допомога

Василь Нетреба бореться з онкологією. Потрібна допомога
  • Побороти самотужки важку хворобу завжди доволі складно. Все, на жаль, впирається в гроші. Лікування дороговартісне, в звичайних пересічних людей, здебільшого, на нього не вистачає коштів. Тому часто-густо з такою проблемою містяни звертаються за допомогою до редакції «RIA-Козятин». Аби небайдужі дізнались про хворобу і  скинулись грішми, щоб допомоги подолати болячку, вижити  і жити далі.

Даний випадок особливий. Адже звернувся хворий за ініціативою друзів. Мовляв  я не хотів, а друзі змусили. 

— Вони самі хотіли принести лист-звернення до редакції про допомогу, — каже Василь Нетреба. — Але в них не вийшло. Тож приніс його я.

Як стало відомо в розмові з паном Василем, він сам родом з Черкащині, але у Козятині проживає з 1974 по 1980 роки, а потім з 2000  і по цей день. Працював у школах Козятинщини, а саме у Самгородоцькому та Пиковецькому закладах навчання завучем, а у козятинській школі №9 — педагогом-організатором з виховної роботи.

Хвороба здолала три роки тому. Василь Нетреба захворів на онкологію — карциноїд підшлункової залози з метастазами в печінку

— Ми звертаємось до друзів, колег-вчителів, з якими працював у школах Козятинщини, до бувших учнів, яких навчав, до всіх небайдужих людей допомогти вилікувати нашого друга, — пишуть у листі-зверненні друзі Василя Івановича. — Він добра, чуйна людина. Коли працював, то багато допомагав своїм працівникам, друзям вирішувати різні питання, а тепер ми просимо допомогти. На перші роки коштів на лікування вистачало коштів від продажу майна. Потім допомогли його родичі і ми, друзі з Вінниці (педагогічний університет, завод «Кристал», дитяча обласна лікарня). Зараз терміново необхідно продовжити курс лікування в центрі томотерапії в місті Кропивницькому. Одному вести боротьбу дуже важко. Вдячні всім, хто відгукнеться 

Як додає сам Василь Нетреба, наразі йому необхідно пройти курс опромінення і лікування в кропивницькому томоцентрі. Таких курсів треба два. Щомісяця, аби пригасити хворобу, йде від трьох до семи тисяч гривень.

— Дуже сподіваюсь на вашу допомогу та підтримку, — каже Василь Нетреба.

Реквізити та контакти:

Приватбанк карта на ім’я Василь Іванович Нетреба

41 49 49 91 33 93 81 32

телефон 063-843-30-65

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up