Важливе за вихідні: ТОП новин для козятинчан

Важливе за вихідні: ТОП новин для козятинчан

Ми зібрали найважливіші матеріали за суботу, 14 березня та неділю, 16 березня аби нагадати вам популярні матеріали на сайті kazatin.com. 

До вашої уваги пропонуємо ТОП  минулих вихідних
 

Що козятинці кажуть про карантин в Україні?(ВІДЕО)

Ми запитали козятинчан, як вони відносяться до введення в Україні тритижневого карантину у школах та садочках. 12 березня, оголосили карантин. Він діятиме по 3 квітня. Не працюють школи, гуртки, різноманітні секції Що думають про це перехожі? Дивіться у відеорепортажі.
 

Встановили мінімальну плату за газ. Для кого?

Державний регулятор схвалив постанову, яка передбачає мінімальну плату для наступних категорій споживачів: нові споживачі та/або домогосподарства, що мають період споживання природного газу менший ніж дев'ять місяців; домогосподарства, які тривалий час не користувались газом, в тому числі яким припинено розподіл газу шляхом опломбування, але вони не від’єднані від системи газопостачання і не подали заяву на розірвання договору на розподіл.
— Тим, хто вже сплатив по квитанціях в січні та лютому, буде здійснено перерахунок. Кошти залишаться на особових рахунках споживачів, — йдеться у повідомленні «Вінницягазу». — Для цього не потрібно писати окремих заяв та звертатись до контакт-центру.

Вакансії тижня у Козятині. Кого шукають роботодавці?

На сайтах, які допомагають роботодавцям і працівникам знайти одне одного, ми пошукали вакансії у Козятині і підготували підбірку.
Де ми шукали вакансії: https://rabota.ua/, https://www.work.ua/, https://ua.jooble.org/

Як зареєструватися в Козятинському  міськрайонному центрі зайнятості і про виплати безробітним читайте у статті Які вакансії пропонують козятинчанам?


 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up