Вчителям в Козятині скоротили доплати, медпрацівникам заборгували зарплату

Вчителям в Козятині скоротили доплати, медпрацівникам заборгували зарплату
  • Публікуємо важливі новини про те, яка ситуація у Козятинській ОТГ станом на вечір 23 квітня
  • Основні тези з відео-звернення очільниці громади Тетяни Єрмолаєвої

На початку відеозвернення Тетяна Єрмолаєва за традицією подякувала військовим, волонтерам. Звернулася з подякою ,до волонтерів і молодіжній раді, що працюють на вокзалі та закликала долучитися до акції «Пасочка миру» 

Потім перейшла до проблемних питань:

«Вчора відбулась позачергова сесія міської ради, було розглянуто біля 60 питань. Всі питання були на часі, так як минула сесія відбулась більше місяця тому. Всі структури, установи і підрозділи міста працюють.

Хочу звернутись до вчителів! Держава сьогодні вилучила 10% освітньої субвенції, у нашій громаді це майже 10 млн.грн. Було прийнято рішення про пониження надбавки за престижність учителям та працівникам освіти з 20% до 5%. Це досить велике вилучення, ми прагнемо, щоб його більше не було, але зараз така ситуація - країна у війні. Надіємось, ситуація з початком навчального року зміниться і фінансів вистачить, тоді будем повертатись до вищих доплат.

Окреме питання по центральній районній лікарні - сьогодні ми маємо заборгованість по заробітній платі. З 1 січня була прийнята постанова, по якій зарплата лікаря не може бути менша ніж 20 000 грн., а зарплата медичної сестри - 13 000 грн. Іншим працівникам, молодшому медичному персоналу заробітня плата піднята не була і залишилась на рівні мінімальної. Постанову потрібно виконувати, але при отриманні договорів від НСЗУ на обслуговування не так отримали як гадали. У нас великий розрив (біля 4 млн.) між фондом заробітньої плати та тим, що ми фактично отримуємо. Станом на 1.04 лікарня має заборгованість по з/п близько 4 млн. Ми офіційно про це звітуємо в усі департаменти, НСЗУ. Очікуємо покриття витрат по з/п і підписання пакета очікування, за рахунок цього плануємо відновити оці розриви. В першу чергу, підвищиться з/п медичному персоналу, у якого зараз менше мінімалки. Поки немає надходжень, ситуація така. Все, що лікарня отримує, витрачається на заробітні плати. Мусимо трошки зачекати.

До речі, лікарня та освітні заклади (садочки) більше місяця не працювали, але питання простою навіть ніхто не розглядав. Ми чітко розуміємо, що людина не може прожити на 2000 грн.

Дякую працівникам освіти, що ви долучаєтесь до усіх процесів! Дякую працівникам медицини, що виконуєте свою функцію лікувати! Ми рухаємось до покращення якості надання послуг.

Бажаю Перемоги! Слава Україні!»

Читайте також:

Продукти зносили всім селом: у Кордишівці напекли понад 1000 пасочок

Гонять самогон та продають алкоголь неповнолітнім: де накрили нові точки та кого оштрафували?

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі

keyboard_arrow_up