Верховна Рада не дала голосів за відставку Прем’єр-міністра Гройсмана

Верховна Рада не дала голосів за відставку Прем’єр-міністра Гройсмана
  • Заяву про відставку, яку Прем’єр-міністр Гройсман подав до Верховної Ради минулого тижня, народні депутати не прийняли – за відставку знайшлось лише 97 голосів з необхідних 226
     

– Я ніколи в своєму житті ні на кого не скидав відповідальність. Чи думаєте, я не розумію, наскільки складні питання сьогодні в нашій країні, наскільки людям непросто? Чи думаєте просто бути Прем’єр-міністром коаліційного уряду, в якому потрібно знаходити консенсусні рішення, які б забезпечили стабільність? Чи легко обслуговувати державний борг, який тільки в цьому році потрібно повернути 400 млрд гривень – це третина державного бюджету…. Ми знаємо один одного. Що ви, дехто, позиціонуєте себе перед телекамерами і хочете виглядати краще, ніж є насправді. Більше того, я тільки три роки є Прем’єр-міністром, в той час як дехто десятками років є у владі, і я сьогодні борюсь з тим, що ви створили – і конфлікт на Донбасі, і підірвали економіку та знищили соціальну політику держави. Сьогодні ми маємо це все «вигрібати» після вас. Я хотів би наголосити, для мене Україна це не просто місце на карті. Це велика європейська 45-мільйнна країна. Я розумію, що ви сьогодні «роздуваєте легені», штовхаючи повітря в інформаційний простір… Для вас важливі ваш мандат, ваш рейтинг, ваш значок, ваша недоторканість і багато іншого. А для мене важлива Україна і україніці!
Павло Горбанський

Нагадаємо:

Голова ОДА Валерій Коровій написав заяву про складання повноважень

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Марина

    Пан Гройсман, якщо Ви ввважаєте,що нас українців 45 міл., то скажу одразу, може Ви не про Україну говорите, чому не робиться перепис населення? Да нас  по моїм підрахункам 26-28  млн населення, може я помиляюсь  і Ви взавгалі не про Україну? Ганьба. Пішли вон з України. Я шкодую, що у нас    не  має Піночета. Геть. Дайте нам, українцям , не виживати , а жити.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up