Ветерани пропонують приєднати до нас Погребище та Калинівку

Ветерани пропонують приєднати до нас Погребище та Калинівку
  • Відповідно до нового поділу на субрегіональні одиниці, Козятинщина має увійти в район із центром у Хмільнику.
  • До владних структур з цього приводу вже зверталися депутати міської ради з проханням переглянути цей поділ і зробити районний центр у Козятині.
  • Своє звернення підготувала і Міська рада ветеранів.

Нагадаємо, що за постанову “Про утворення та ліквідацію районів” у Верховній раді проголосували 17 липня. Спершу поділ на нові райони затвердили у профільному комітеті. Згідно з цим поділом на Вінниччині мало бути п’ять субрегіональних одиниць: Вінницька, Могилів-Подільська, Тульчинська, Гайсинська та Хмільницька. Хоча розгладали різні варіанти, за одним з яких передбачалося утворення Козятинського повіту, куди б увійшли Хмільниччина, Калинівщина та Погребищанський район.

Спершу депутати голосування за постанову відтермінували. Відтак до документу внесли ще шостий район на теренах Вінниччини - Жмеринський. Проте все інше залишилося без змін - чотири ОТГ, що утворяться на Козятинщині, мають увійти в район із центром у Хмільнику.

Із цього приводу депутати міської ради зверталися до Кабміну та Мінрегіону і просили зробити центром Козятин. При чому ще до того, як новий поділ затвердили у профільному комітеті. А за тиждень до сесії Верховної ради, на якій проголосували за постанову про райони, прийняли рішення звернутися ще й до Президента та голови ВР. Проте ці звернення не врахували.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up