Ветерани війни на сході України вітають з Днем ЗСУ

Ветерани війни на сході України вітають з Днем ЗСУ

Тихим та небесно плаксивим видався День волонтера в Козятині. Усе б і так промайнуло непомітно для нас, волонтерів, але під кінець дня завітали в редакцію ті, кому ми допомагали боронити Україну.

Є таке повір’я, що солдат той, що несе службу. А є і ті, що подають патрони тому, хто стріляє. Приблизно я так оцінюю нашу працю волонтерів. Що це було, не переказати. Мед, цукор, м’ясо, консерви, овочі, теплі речі. А було по-іншому: оптика для нічного бачення, біноклі, артилерійські та інші прибамбаси для влучної стрільби, броніки, медикаменти. Навіть ноші. Комфортне взуття. Шкарпетки, труси, зубна паста, цвяхи, сокири, руберойд, бензопили, автомобілі. А один раз — гітара. Був саксофон і один баян.

Наші гості — ветерани ЗСУ 2014-2015 років, що пройшли пекло війни. Це Олександр Рябоконь (перша танкова бригада) та Микола Лавренюк (Сумська 27-ма 1060 реабригада). Через газету “RIA-Козятин” вони привітали тих, хто служив, служить та служитеме в ЗСУ із Днем Збройних сил України (6 грудня). Побажали щастя добра та успіху.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up