Ветлікар Олександр лікує за власний кошт безпритульних тварин

Ветлікар Олександр лікує за власний кошт безпритульних тварин
Котячий приют на вулиці Героїв Майдану
 • Те, що в нашому місті є багато безпритульних тварин, ні для кого не секрет. Деякі тварини стають підопічними волонтерів. Тільки є випадки, коли перш ніж стати чиїмось підзахисним, тварини потрапляють під гарячу ногу людей, які в гніві безпритульних тварин травмують, а то й калічать.

Одну з подібних історій нам розповіла чуйна жінка Наталія, яка працює продавцем на «Новому ринку», що по іншу сторону вулиці Василя Земляка від  ринку «Хлібодар».

– Це було в минулому році, –  розповідає пані Наталя.— На ринку з’явився кіт з явно вивернутою набік головою. Я його віднесла до ветеринара Олександра. Він вже 16-й рік повертає до життя травмованих мурчиків і мусьок. І головне – лікує він таких  тварин абсолютно безкоштовно, –.каже Наталя.

За словами продавчині, безпритульні тварини з’являються, як правило, в базарні дні: у четвер чи у вихідні. Усіма новими прибульцями пані Наталя не переймається. Каже, здоровій тварині на ринку їсти хтось дасть, а травмованій потрібна допомога, іноді навіть дороговартісне лікування. 

– Скількох тварин ви віднесли до Олександра? – запитали ми співрозмовницю.

– П’ятьох, але найбільш важких. Мурчику Азару ін’єкції для одужання вистачило, кішці Мурці Саша робив операцію, – каже Наталя. – Пять котів, ніби не так вже й багато, а з іншої сторони, за тих же 16 років ветеринар ні разу не відмовив. Така людина заслуговує на повагу. Напишіть про нього.

Поспілкувалися ми й з ветлікарем Олександром. Він розповів, що до нього звертаються любителі тварин і волонтери.

– Ви б бачили, які сумні очі не тварини, а у жінок, що приносять іноді навіть безнадійних. Як їм не допомогти? Грошей за лікування безпритульної тварини я дійсно не беру, – каже Олександр. – Як брати гроші за безпритульну тварину? Виходить, що людина, яка її принесла, має заплатити за те, що має чуйне серце. Тільки всього цього писати не треба. Що я можу зробити – те роблю, а публічності не хочу.

Читайте також:

Як вирішити проблему безпритульних тварин
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (4)
 • Читач60

  Щиро дякую Олександру та всім, хто рятує братів наших менших.
 • Infiltrator 16

  Дякую Олександру !
 • Людмила Постоюк

  Дякую Олександру за чуйне сердце і тепер уже нашому котику допоміг, дочка підібрала на вокзалі,думали що до ранку недоживе, зараз рижий красень проживає в місті Києві
 • Оксана Савчук

  Якраз і потрібно розповідати про таких людей, які мають добре серце, роблять безкорисливі справи. З таких треба брати приклад. Ця стаття як добра різдвяна казка...Дякуємо вам, лікарю!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up