Вибір сімейного лікаря затягнувся? Зробіть це через інтернет

Вибір сімейного лікаря затягнувся? Зробіть це через інтернет

Міністерство цифрової трансформації та Національна служба здоров’я об’єднали свої зусилля для того, щоб сфера охорони здоров’я України стала максимально прозорою. Взявши за основу дані у відкритому доступі «Відкрита медреформа», вони створили онлайн сервіс, з допомогою якого можна вибрати лікаря. Розповів про це Олег Петренко, голова НСЗУ. 

З допомогою сервісу можна легко обрати, до якого фахівця звернутись, адже дані про завантаженість показуються в режимі реального часу. Пошук можна здійснювати по різних фільтрах, зокрема за прізвищем лікаря, назвою чи адресою установи. У відповідь на запит сервіс показує кількість декларацій, підписаних з кожним лікарем.

Відповідно, через сервіс можна буде визначити, яке фінансування має амбулаторія (за кількістю підписаних декларацій) та яке має матеріально-технічне забезпечення. У міністерстві цифрової трансформації розповідають, що розвиток відкритих баз даних – пріорітетне завдання.

Онлайн сервіс зможе допомогти не тільки пацієнтам. Адже громадські активісти та журналісти отримують інструмент для моніторингу прозорості та розвитку медичної реформи. 

Читайте ще:

Українці зможуть слідкувати за перебігом медреформи за допомогою нового порталу
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up