Вибірково вшанували чорнобильців...

Вибірково вшанували чорнобильців...

В середу 26 квітня в залі засідань районної держадміністрації відзначали 31 річницю з дня Чорнобильської трагедії

Організували заходи пам’яті трагедії віку працівники районного Будинку культури. Вони запросили ліквідаторів, що представляли козятинщину натих вимушених подіях. Виступаючі згадували далекий 86 і говорили про наслідки катастрофи минулого віку.

Ліквідаторів, яких в організації Спілка Чорнобиль налічується 220 чоловік, вибірково привітали грамотами, пам’ятними медалями, цінними подарунками. Організатори дня пам’яті влаштували концерт. У Ньому взяли участь місцеві артисти Олена Пантелєєва, жіночий гурт “Чарівниця та Розмай”, дует Тетяна Фабіцька та Віталій Котовський, дитячі вокальні колективи, Анна Чернецька.

Чорнобильці, афганці, ветерани АТО, представники влади, діти зі шкіл поклали вінки і квіти до пам’ятників Чорнобильцям і воїнам АТО.

P.S. Вранці 26 квітня в Прип'яті про аварію знали тільки працівники станції, які були на зміні, та пожежники. Також про вибух повідомили керівництво міста. Ті, хто мав вихідний того дня, жили повсякденним життям.

Після обіду на вулицях з'явились посилені патрулі міліції з автоматами та люди у костюмах хімічного захисту. На запитання перехожих відповідали, що у них навчання.

27 квітня 1986 року о 14:00 в місті Прип'ять оголосили про евакуацію через аварію на Чорнобильській атомній станції. За кілька годин 1100 автобусів вивезли всіх людей із міста в Поліський і Іванківський райони та до Києва.

Пройшов вже 31 рік. В залишеному людьми місті царить запустіння. На протязі багатьох років Прип'ять притягує як вчених, так і любителів гострих відчуттів і нетривіального пізнавального туризму.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up