Вибори: попередніх результатів досі немає, але одну з кандидаток вже вітають

Вибори: попередніх результатів досі немає, але одну з кандидаток вже вітають
 • За інформацією територіальної виборчої комісії, ще не всі дільничні виборчі комісії здали протоколи.

Поки що немає офіційної інформації про те, хто стане новим міським головою Козятина. Тим часом у соціальній мережі Фейсбук вже почали вітати Тетяну Єрмолаєву, яка була однією з 10 претендетів на посаду мера.

Про перемогу Тетяни Єрмолаєвої також написали на сторінці «Українська стратегія Вінниччина». Нагадаємо, що саме «Українська стратегія Гройсмана» висунула кандидатуру Тетяни Єрмолаєвої на посаду голови Козятинської міської громади. 

Тетяна Єрмолаєва - фінансовий директор ПП «Гадомецьке», голова ОСББ «Винниченка 43». У 2015 році вже балотувалася на посаду міського голови Козятина. Тоді набрала 8,54 % голосів, зайнявши шосту сходинку серед кандидатів.

Видання Vежа із посиланням на представника комітету виборців України Владислава Теленя повідомляє, що остаточні результати виборів мають бути відомі до 6 листопада.

«Процес підрахунку голосів не буде швидким. На першому етапі всі ДВК мають здати документацію щодо всіх видів виборів до територіальної виборчої комісії, яка утворювала дільничні комісії. Тоді всі ТВК мають встановити підсумки голосування в межах своїх територіальних округів. Крайній термін, коли можна здати цю документацію – дев’ятий день після голосування (3 листопада).  Після цього встановлення підсумків по всім обласним, сільським, селищним та районним радам має завершитись не пізніше, ніж на 12 день після дня виборів (6 листопада)», - йдеться у повідомленні.

Читайте також:

Міжнародні спостерігачі визнали вибори-2020 безпечними

По Козятинській ОТГ проголосувало 10714 виборців

На виборах 2020 дуже низька явка: як голосує Козятинщина

Як голосували у селі Козятині. Фоторепортаж

Усі виборчі дільниці області відкрились вчасно, без порушень

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (10)
 • Олексій Істомін

  Перший прокол нової влади       призначення міклухи ???!!! Цей зробить воду І козятин сучасний Перший не платнник податків та взагалі пустишка!

  Читач10 reply Олексій Істомін

  Ви з дуба впали? Ще навіть міського голову не призначили, а ви говорите про призначення Міклухи кудись. Не переживайте за Міклуху, він собі посаду чи місце роботи не шукає. Переживайте краще за свої справи :)

  Валентин reply Читач10

  міклуха, перелогінься, не вибілюй себе бідолажку)
 • Дмитрий

  Да уж...
 • Анонім Анонім

  Після перемоги не призначайте собі і вашому першому заступнику міклухі захмарні заробітні плати.  Міклушонок  довго  був   відлучений від  бюджетного корита,  проголодався,   корупційний апетит зашкалює.

  Читач98 reply Анонім Анонім

  маклуха - жаке створіння , а не заступник. Так підло посміхатись в обличчя людям , а поза очі обсирати вміє тільки він!! він і Єрмолаєву обсирав , тварюка. я тобі тварино не пробачу твоїх висказувань про виборців , у яких відмінна від твоєї думка на виборах , я таких довбнів як ти наскрізь бачу, зяблику кончений!!

  Oleg Kario reply Анонім Анонім

  Ага, певно про тебе і мене буде дбати.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up