Вибухи на Чернігівщині: для ліквідації наслідків аварії вже відправили пожежні танки (ФОТО, ВІДЕО)

Вибухи на Чернігівщині: для ліквідації наслідків аварії вже відправили пожежні танки (ФОТО, ВІДЕО)

Інтенсивність вибухів продовжує зменшуватись

У вівторок, 9 жовтня, о 3:30 з'явилась інформація про пожежу та вибухи на на 6 арсеналі в місті Ічня Чернігівської області.

О 3 годині 30 хвилин надійшла інформація від начальника 6-го арсеналу, що в районі населеного пункту Ічня, Чернігівської області, стався вибух на технічній території. Масштаб уточнюється. Оперативно повідомлені всі відповідні служби та органи місцевої влади. Здійснюється евакуація людей. Розгорнуто штаб ліквідації надзвичайної події", - йдеться в повідомленні.

СБУ розглядає версію про можливу диверсію на артскладах поблизу міста Ічня Чернігівської області.

Для локалізації та гасіння пожежі о 10:30 на 6-й Арсенал доставили пожежний танк ГПМ-54 зі складу 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

“Інтенсивність вибухів продовжує зменшуватись, спостерігається задимленість, лунають вибухи боєприпасів до стрілецького озброєння”, – зазначається у повідомленні.

Фото Міністерство оборони України

 

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Полонила музика: про святкування випускного вечору музшколи Полонила музика: про святкування випускного вечору музшколи
У номінації «Дитина року» переміг Валентин Діденко У номінації «Дитина року» переміг Валентин Діденко Потрійне ДТП в центрі Козятина: «обійнялись»три автівки Потрійне ДТП в центрі Козятина: «обійнялись»три автівки Краєзнавчі читання: «Нашу історичну спадщину ще треба відкрити» Краєзнавчі читання: «Нашу історичну спадщину ще треба відкрити» Козятин очима камерунця Франка: «Тут мій другий дім» Козятин очима камерунця Франка: «Тут мій другий дім»
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up