Від козятинської громади — три ділянки: в області планують розбудову індустріальних парків

Від козятинської громади — три ділянки:  в області планують розбудову індустріальних парків
  • У понеділок, 6 вересня відбулося перше засідання робочої групи з координації розбудови індустріальних парків у Вінницькій області. 
  • Про це йдеться на сайті Вінницької обласної ради

— Успішний досвід Вінниці, яка уже має три індустріальних парки, засвідчує, що напрямок обрано правильний. Але такі точки зростання потрібні усій Вінниччині. І тут область має потенціал, - сказав, відкриваючи засідання, голова обласної Ради і голова робочої групи Вячеслав Соколовий. - Сподіваюсь, що усі члени робочої групи докладуть максимум зусиль для того, щоб створити ефективну базу для  розбудови індустріальних парків у Вінницькій області. Наш спільний інтерес – це системний і планомірний розвиток області.

Голова облради звернув увагу, що досвід і експертні знання учасників робочої групи мають  допомогти територіальним  громадам  з найкращим інвестиційним потенціалом пройти усі етапи "дорожньої карти" створення індустріальних парків, починаючи від аналізу щодо вибору ділянки до безпосередньо реєстрації парку.

Для збалансованого розвитку Вінницької області необхідні майданчики, на які можна залучати інвестиції і де можуть бути створені робочі місця.

У стратегії Вінницької області до 2027 року передбачено, що цього року має розпочатися створення на Вінниччині індустріального парку.

На засіданні робочої групи детально було розглянуто дві ділянки, які запропонував Могилів-Подільський, та три ділянки, запропоновані Козятинською громадою. За результатами засідання і пропозиціями учасників робочої групи сформовано комплекс заходів, пропозицій та рекомендацій для подальшої роботи.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі

keyboard_arrow_up