«Від удару я перелетіла через капот»: водій, який збив 73-річну козятинчанку кожного дня фінансує її лікування

«Від удару я перелетіла через капот»: водій, який збив 73-річну козятинчанку кожного дня фінансує її лікування
  • В п’ятницю, 10 вересня на вулиці Січових стрільців сталося ДТП. Постраждалою виявилась 73-річна козятинчанка. Її з травмою голови та колінного суглоба близько 12-ої години дня доставили у травматологічне відділення ЦРЛ. А з автівкою, якою була травмована пенсіонерка представники безпеки руху разом із слідчим проводили слідчі дії.
  • Як виявилось згодом, водій легковика перевищив швидкість, бо в нього народився онук.

Коли ми приїхали на місце події постраждалу вже відвезли в лікарню. Автівка-учасниця ДТП, якою керував на вид 40-річний водій, була в дворі давно непрацюючого хлібокомбінату, де стражі порядку проводили слідчі дії.

Взявши дозвіл у керівництва лікарні, ми навістили постраждалу козятинчанку в палаті № 5 травматологічного відділення Козятинської центральної лікарні.

— Я в магазині «Господарочка» купила пакет сосисок і в упаковці близько кілограма  м’яса, — розповіла газеті жінка. — Перейшла через перехід вулиці Винниченка на тротуар лівої сторони вулиці Січових стрільців, де продають газети. Від продавця преси я мала намір перейти на тротуар правої сторони дороги. Однією ногою навіть стала на тротуар і була збита машиною. Від удару я перетіла через капот і приземлилася вдарившись головою. Перед собою бачила автівку червоного кольору і чоловіка, який сказав мені: «Пробачте, Вам допомогти піднятися?». Поруч пройшли молоді люди, які глянули на мене і пішли в тому ж напрямку. Хтось кричав:« Блокуйте водія, щоб не втік». Двоє жінок казали: «Не чіпайте ї,ї зараз приїдуть з служби екстреної допомоги». Швидка приїхала за лічені хвилини.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up