«Відчуваєте? Це – газета». Ми дякуємо благодійникам, які допомогли нам вийти у друк

«Відчуваєте? Це – газета». Ми дякуємо благодійникам, які допомогли нам вийти у друк
Ця газета надрукована на папері, що наданий нам в якості гуманітарної допомоги та за підтримки компаній: Mediahuis , фонду MDIF, UAB PELKON, АНРВУ, ПП “ІА “Центр медіа”.
  • Після повномасштабного вторгнення росії в Україну наше видання не виходило в друк два місяці. Але щодня оперативно висвітлювали новини на нашому сайті kazatin.com
  • Тепер ми готуємо до виходу вже п'ятий випуск, який буде у ваших руках завдяки неймовірній підтримці наших колег – бельгійської медіа компанії Mediahuis, фонду для незалежних медіа MDIF, компанії UAB PELKON та Асоціації незалежних регіональних видавців України.

Коли підтримка колег – це важливо. Відчутно. Реально

З початком війни росії проти нашої країни труднощі виникають на всіх ринках. І медійний – не виняток. Припинення поставок паперу для друку газет одразу відчули всі: і видавці, і читачі.

 

►Оксана Бровко, директорка Асоціації незалежних регіональних видавців України
(АНРВУ)

— Того тижня газети в Чернівцях, Вінниці, Тернополі, Хмельницькому, Козятині, Одесі виходять з особливою шпальтою. На одній з них – подяка нашим колегам за можливість надрукувати ці випуски. Через війну виникла неймовірна проблема з папером, якого просто фізично ніде взяти українським видавцям. Але на те і існують професійні об’єднання, такі, як наша Асоціація незалежних регіональних видавців України (АНРВУ).

Завдяки швидкій, неймовірній підтримці колег з усього світу нам вдається допомагати та підтримувати регіональні медіа. Гуманітарною допомогою від бронежилетів, спальників, рацій і до військових аптечок, турнікетів та зарядних пристроїв. Сьогодні наші регіональні медіа, що мають технічну та організаційну можливість друкувати свої видання, отримали дуже важливе – газетний папір.

— Дякуючи нашій давній професійній дружбі та співпраці, європейські медійні організації надали нам перші 35 тонн газетного паперу. Завдяки цьому продовжують чи відновили свій вихід регіональні газети наших учасників загальним тижневим накладом коло 195 000 екземплярів. 35 тонн паперу вже надала нам бельгійська медійна компанія Mediahuis , фінансово допоміг перемотати, порізати та доставити до друкарень неприбутковий інвестиційний фонд для незалежних медіа MDIF , безпечно перевезти через митні кордони в Україну – UAB PELKON. Це – приклад неймовірної підтримки, віддачі та щирого бажання допомогти українським незалежним медіа, що є членами АНРВУ, від колег з Європи. Чудова командна робота всіх, хто був залучений до процесу! Разом – до перемоги! Це лише маленький приклад того, як добро таки перемагає зло. І ми переможемо.

Оксана Бровко, директорка Асоціації незалежних регіональних видавців України
(АНРВУ)

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі

keyboard_arrow_up