Відкриті люки та «карикатура без поручнів»

Відкриті люки та «карикатура без поручнів»
8 На вулиці Перемоги є люк, що рухається за ртанспортними засобами

Проблеми під ногами. В мікрорайоні ПРБ до нас підійшла наша читачка пані Катерина. Вона розповіла, що бачила, як хлопчина шкільного віку гойдався на кришці люка, наче на батуті. «Це ж небезпечно, можна провалитися, – казала вона. – Напишіть в газеті, нехай того люка замінять». Під вечір того ж дня ми зробили прогулянку місцями, де є люки, та побачили ще багато чого

Почали з вулиці Підгорбунського, там ще досі ремонтують забиту після ремонту дороги каналізацію. Але судячи з того, що грунт на купі вже добряче залежався, ремонтні роботи мають завершити не скоро. Яму заклали піддонами, а поверх них поклали тару,  яка вже своє віджила. Те, що в центрі міста «дизайнери» тої піраміди поставили карикатуру – мало кого обходить. Те, що така споруда ненадійна – навіть домашній кіт помітив. Дійшов до піддонів, заглянув у яму і дременув у зворотному напрямку. 

Ще на вулиці Підгорбунського ми помітили два люки підземних комунікацій. Один на  проїжджій частині у криничку провалюється, той, що на тротуарі – надійний, щоправда зависокий трохи.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up