Відкриття продовольчих ринків козятинчани сприйняли як кінець карантину

Відкриття продовольчих ринків козятинчани сприйняли як кінець карантину
Ринок «Хлібодар». 10-та ранку
  • Сьогодні, 30 квітня, в Козятині відкрилися продовольчі ринки. Не зовсім відкрилися. На ринку «Хлібодар» відкрили обидва центральні входи. Маленькі ворота адміністрація ринку залишила на замку.  Це було пов’язано з тим, що багато торгівельних точок  в цей день ще були закриті і скупчення людей в середині ринку було невеликим.

На «Колгоспному ринку»  ні продавців, ні покупців 

На центральному ринку чи ще як його називають «Великий базар» чи «Колгоспний ринок» були зачинені ворота для транспорту  Покупців в середині ринку не було по причині, що з периферії харчів ніхто не привіз, тож і купувати було нічого.

Нагадаємо: З 30 квітня козятинські ринки відновлять роботу. Які будуть умови?
 

►Ринок «Хлібодар» після 12.30

Були відчиненими майстерня по ремонту пральних машин, та магазин «Зелений дім насіння». Відчиненими двері були в садочку іноземних мов для дошкільнят. Там в відсутності дітей, які перебувають на карантині, проводили вологе прибирання приміщення. Ще наводили лад продавці  магазину сільськогосподарської техніки.

Самі козятинчани розділилися на три основні категорії. До першої категорії потрапили люди, які виконують правила карантину. Вони були всі в масках і скинуть їх тільки вдома. До другої категорії можна віднести наших земляків ,в яких маски на шиї чи на бороді. Вони одягають їх коли заходять в приміщення. Вірусологи з цього приводу дають застереження. «Маски нехай краще не буде ніж її руками по декілька разів одягати та знімати». Якби це смішно не виглядало, краще в такому випадку маску треба залишати на вусі. Знімати маску потрібно також з вуха одним пальцем однієї руки.

До третьої категорії відносяться мешканці Козятинщини, які не хочуть одягати маску, де б вони не були.

Українці, які перебралися в Іспанію також думали, що коронавірус звичайний грип чи ГРВІ. Як кажуть, лікарі, воно так і є. Тільки це ГРВІ з ускладненнями. Бережіть себе і не заражайте інших!  Ми герої тому, що Козятинському штабу з надзвичайних ситуацій вдалося взяти під контроль всіх контактних, які контактували з хворими, які прибули з двох напрямків — з Івано-Франківська та столиці.

30 квітня в міському парку одночасно було 22-оє людей 

Сьогодні, в четвер 30 квітня, міський сквер не такий багатолюдний, як був до карантину. Прогулятися парком — це здоров’я і відпочинок.  Тільки коли на лавці в парку сидить п’ятеро осіб, а всього в районі дитячого майданчика 17 осіб, ми навіть не знаємо як таке, крім порушення карантину, ще можна назвати.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (3)
  • Дмитрий

    А в Казятине что есть рынок?
  • Mr Parker

    автор тормоз там до Відкриття  ринку торували змашин
  • Ghoust

    Сфотографовані торгівельні ряди Центрального ринку майже ЗАВЖДИ порожні, и автор статті про це мав би бути в курсі, тому що часто бував на цьому ринку ще до епідемії, тому навіть смішно читати його писанину про те, що вони порожні. Краще б поцікавився в Адміністрації ринку - коли він запрацює?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up