Відомі імена нових директорів двох шкіл

Відомі імена нових директорів двох шкіл
  • У Козятині відбувся конкурс на визначення керівників двох закладів загальної середньої освіти.
  • Міська рада вже оприлюднила його результати.
  • Скільки було претендентів, хто був серед них і хто виграв?

Раніше з директорами шкіл управління освіти просто підписувало контракти, без будь-яких конкурсних відборів. Проте цьогоріч процедура змінилася і тепер керівника призначають по-новому, лише після проведення конкурсу.

Міська рада оголосила такі конкурси ще два місяці тому для шести навчальних закладів громади. Всього їх у Козятинській ОТГ 14, а позаяк 6 — це майже 50 %, то нових директорів шукають для майже половини шкіл.

До списку потрапили чотири міських і два сільських навчальних заклади. Із їхніми очільниками цьогоріч закінчився контракт. Два конкурси вже відбулися минулого тижня, тож уже відомо, хто керуватиме цими школами наступні кілька років. Та про все по порядку.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up