Відповіді на найпоширеніші запитання про відключення газу

Відповіді на найпоширеніші запитання про відключення газу
  • Другий тиждень немає газу.
  • У деяких користувачів він вже з’явився, але місто і більшість сіл досі сидять без блакитного палива.
  • Козятинчан цікавить відповідь на низку запитань.
  • Чи перерахують плату за транспортування?
  • Чи братимуть кошти за перевірку газових приладів перед включенням?
  • Чи правда, що коли газ вмикають, перші кілька секунд виходить повітря, але лічильник «крутить» куби?
  • Усе це ми запитали речницю АТ «Вінницягаз» Ларису Логінову.

Минулого тижня на нашій сторінці у Фейсбук ми поцікавилися у читачів, чи мають вони запитання стосовно тимчасового припинення газопостачання. Підготували також свої і звернулися до прес–служби АТ «Вінницягаз». Відповіла на ваші та наші запитання Лариса Логінова, речниця газової компанії.

— Чому відключили одразу так багато абонентів?

— Для проведення ремонтних робіт на газорозподільних мережах Козятинського району з технічних причин вимушено проведене відключення подачі газу на ГРС «Козятин». Саме з цієї точки здійснюється подача газу споживачам Козятина та 12 сіл району. АТ «Вінницягаз» не зацікавлений у зупинці подачі газу великій кількості споживачів, адже відновлення газопостачання кожної оселі потребує більше часу, ніж власне ремонт мереж. Однак, задля безпечного та безаварійного постачання газу у районі компанія була змушена піти на цей крок.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up