Відремонтували дах. Військові дякують за кошти

Відремонтували дах. Військові дякують за кошти
  • Козятинським військовим складам, що знаходяться на вулиці Довженка, 101, вже більше ста років. Зрозуміло, що приміщення старі та потребують оновлення. У вічі кидається огорожа, яка фактично розсипається. Але на реконструкцію паркану потрібні чималі кошти.
  • Територія матеріально-технічної бази військової частини величезна, понад 20 гектарів.

Керівництво військової частини вдячне Козятинській міській раді за надані кошти в минулому році. А це близько 100 тисяч гривень. Юрист-консультант козятинської військової частини «А1329» Сергій Оліярський розповів, що кошти спрямовані на відновлення матеріально-технічної бази військової частини, а саме: на ремонт приміщень. 

— Хочемо висловити подяку в особі командування і надіємось на подальшу співпрацю, — каже Сергій. — Ми частково відновили складські приміщення, де зберігається військове майно, яке в подальшому використовується нашими військовими.  А саме - поремонтували дах. Щоб ви розуміли, там не одне складське приміщення, їх багато.

За словами Сергія Оліярського, на збереженні досить великий асортимент. Звісно, всього перелічити не можна — військова таємниця. У переліку є продовольчі продукти, сухпайки. Тобто, проводиться досить широке матеріально-технічне забезпечення військових частин, зокрема, закупівля тих чи інших товарів. У козятинській частині воно формується і розподіляється. А ще тут ремонтна база деяких видів транспорту та інших засобів, які надаються військовим частинам.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up