Вихованець КДЮСШ став бронзовим призером чемпіонату України

Вихованець КДЮСШ став бронзовим призером чемпіонату України

В останній день минулого тижня та в понеділок 24 травня у Львові пройшов командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат яким не більше 17 років. Взяли в ньому участь у складі команди збірної Вінниччини козятинські легкоатлети.

Бігові доріжки та сектори для стрибків спортивної бази університету фізичної культури ім. Івана Боберського були не зовсім вдалими для вихованців КДЮСШ  

В секторі для стрибків у висоту, Кирило Луценко, який вже долав планку на висоті 2 метри, з результатом 193 см, виборов третє місце і став тільки бронзовим призером.  Владислав Поліщук в цьому виді посів 12 місце. Його результат ( 170см). Максим Гайдучок в бігу на 110 м. з перешкодами з результатом (16.4) фінішував тринадцятим.

Серед дівчат, Єлизавета Чорна була  п'ятою подолавши планку на висоті 165 см, а Даша Переверзова стрибнула на 15 см. нижче Єлизавети і з результатом (150 см.) була в підсумковому протоколі одинадцятою..

Перед поїздкою у Львів ми зустрічалися з тренером-викладачем Козятинської ДЮСШ, Володимиром  Галицьким. Володимир Йосипович бідкався, що через карантин спортсмени тренувалися індивідуально. Збиралися окремими групами на свіжому повітрі. У великих містах є умови для повноцінних тренувань, а в Козятині таких залів немає. Валерій Станіславович запрошує у спорткомплекс “Колос” так у Вінницю не наїздишся. Були там декілька разів та цього недостатньо щоб на рівних виступати з кращими легкоатлетичними школами України. Як ми виступимо у Львові навіть не знаю сказав тренер.

По приїзду команди з Львова ми запитали у тренера чи задоволений він результатом спортсменів.

- Результатом я задоволений. Я не задоволений тим, що через карантин ми втратили можливість для повноцінних тренувань, а спортсмени великих міст тренувалися, - сказав тренер Галицький, - як на мене виступили достойно, як не як привезли з чемпіонату України бронзову нагороду.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up