Виключили з плану: Самгородоцької ОТГ не буде?

Виключили з плану: Самгородоцької ОТГ не буде?
  • На Козятинщині планують три ОТГ замість чотирьох: Козятинська, Глуховецька та Махнівська. Самгородоцьку виключили із плану.

Про це на своїй сторінці у ФБ опублікувала депутат обласної ради Ірина Колесник.

За її словами,  без обговорення з представниками Козятинської районної та міської влади проігнорувавши думку мешканців, на засідання Мінрегіонубуло внесено пропозицію про формування на Козятинщині 3-х об'єднаних громад замість 4 - х які були затверджені комісією, а згодом і сесією обласної ради.

— З великим здивуванням сьогодні зранку взнала, що без обговорення з представниками Козятинської районної та міської влади проігнорувавши думку мешканців на засідання Мінрегіону було внесено пропозицію про формування на Козятинщині 3-х об'єднаних громад замість 4 - х які були затверджені комісією а згодом і сесією обласної ради. Чому ніхто не врахував методику об'єднання? Як людям з Вівсяників, Воскодавинець чи Збаражу щоразу добиратись до центру ОТГ? Скільки шкіл, садочків, будинків культури буде закрито і як далі працювати людям. Саме ці питання планую задати сьогодні під час цього засідання комісії при Мінрегіоні, — пише пані Ірина у ФБ

Нагадаємо, Вінницька область відстає за кількістю та якістю нових ОТГ. Кабмін затвердив на даний час лише 39% території області, які можуть об'єднуватись. Центр розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області розробив новий варіант адміністративного поділу, який представили 18 січня. Згідно із новим проектом, Вінницьку область поділять на 68 ОТГ. 

Читайте по темі:

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up