«Викрикнув «Горіти вам» і підпалив себе»: як Валентин Порхун врятував на параді палаючого чоловіка

«Викрикнув «Горіти вам» і підпалив себе»: як Валентин Порхун врятував на параді палаючого чоловіка
Валентина Порхуна нагородили нагрудним знаком «За відзнаку в службі»
  • Ця історія трапилась з козятинським поліцейським Валентином Порхуном на День Незалежності в столиці більше 2-х місяців. Тільки, як немає строку давності тяжким злочинам, так немає бути строку давності і вчинкам людяності.
  • Розповідаємо, що трапилось на Хрещатику цього року під час святкового параду.

Валентин Порхун про службу в міліції мріяв з дитинства. Він хотів бути схожим на свого батька, який все своє життя присвятив службі у правоохоронних органах. Коли став дорослим в його свідомості нічого не змінилося, хіба що в дитинстві мріяв служити в міліції та її переіменували і він став поліцейським.

За 17 років служби Валентин — капітан поліції. Робота багаторазово проходила далеко від рідної домівки. Були відрядження в гарячі точки, забезпечення громадського порядку у зонах стихійного лиха, декілька денні виїзди для забезпечення громадського порядку в інші міста України. Одноденне відрядження у Валентина Порхуна було і на день святкового параду на Хрещатику у Києві

Чому вибір їхати на День Незалежності в Київ впав на Валентина Порхуна, ми запитали у нього самого і він розповів про всю історію в столиці.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

16:24 «Мішок основи скінчився. По факту - вийшло 26 маскувальних сіток» 14:45 Для наших захисників вже зібрали більше 100 тисяч гривень 13:15 Збираємо дитину до школи. У скільки це обійдеться? 12:20 Привласнив 30 тисяч гривень: махнівчанин обчистив банківську картку 80-річної односельчанки Від читача 00:09 Прогулянка у міському парку, або квест - як не попасти собаці на зуб та не принести гілляку на голові. 11:26 НМТ: козятинчанин Володимир Воронюк з двох предметів показав максимальний результат — 200 балів 10:29 «Поки йде війна, перейменування не на часі. Поговоримо після перемоги» 09:30 Різдво Миколая Чудотворця: про одне з найбільш шанованих християнських свят, прикмети та традиції 08:13 У Козятині планують побудувати інклюзивний дитячий майданчик. Збирають гроші 20:24 Рахунок для збору один, а історії різні 17:01 Героя Віктора Чернюка посмертно відзначили державною нагородою «Захиснику Вітчизни»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up